Nowości do -50%!

  1. Jesteś tutaj: Strona główna
  2. Katalog producentów
  3. Versace Jeans Couture
Versace Jeans Couture

Gianni Versace - artysta, wizjoner, pasjonat. Te cechy musiały doprowadzić do stworzenia wyjątkowej marki, znanej na całym świecie! Nieżyjący projektant, wspólnie z rodzeństwem, zbudował modowe imperium, które ćwierć wieku po jego tragicznej śmierci, nieustannie święci tryumfy. Odzież Versace to produkty dla tych, którzy lubią wyróżniać się w dobrym stylu z domieszką blichtru. Czym z kolei jest seria Versace Jeans?


Legenda, która łączy high-fashion ze stylem ulicznym


Versace Jeans Couture. Legendarna marka stworzona przez Donatellę i Gianni’ego Versace, łącząca styl high-fashion oraz styl uliczny. T-shirty oraz bluzy zyskują nowe wcielenie, dzięki wykorzystaniu luksusowego krawiectwa. Dzięki temu, w swoim codziennym, klasycznym wydaniu, przemycisz barokowe ornamenty i złote zdobienia na ubraniach Versace Jeans. Outfity niemal standardowe w połączeniu z nutą luksusu? Tylko z odzieżą Versace!


Innowacyjna świeżość


Charakteryzują się one wysoką jakością materiałów oraz wykończeń. Marka Versace Jeans Couture to świeżość oraz innowacja. Wśród produktów z tej linii znajdziesz klasyczne bluzy, dwustronne kurtki, buty, sukienki, nerki, dresowe spodnie, czy t-shirty Versace. Każdy z wymienionych elementów zdobiony jest charakterystycznymi grafikami z ornamentami, czasami w postaci nadruku na całej powierzchni, lub jedynie jako zapis z nazwą marki (tak jak w przypadku bluzy Versace Jeans). Nietuzinkowo, wyraźnie, wyjątkowo!