Wstąp do prestiżowego klubu MAICON

Klub MAICON to program lojalnościowy przeznaczony dla wszystkich zarejestrowanych klientów sklepu maicon.pl. Jest to indywidualny system rabatowy stworzony po to, by zakupy w naszym sklepie sprawiały jeszcze więcej przyjemności.

Dołącz teraz

Jak to działa?

Członkowie MAICON Club jako pierwsi otrzymają informacje o premierowych kolekcjach, świeżych dostawach i pierwszych posezonowych wyprzedażach.

  • Stały rabat na start

    Każda osoba dokonująca rejestracji w naszym sklepie zyskuje na start 15% stałego rabatu na wybrane nieprzecenione nowości.

  • Pierwszeństwo

    Wraz z osiągnięciem statusu stałego Klienta zyskujesz pierwszeństwo w ekskluzywnych akcjach rabatowych i wyprzedażach.

  • Łatwy dostęp do nowości i promocji

    Będziemy Cię informować o wszystkich nadchodzących akcjach rabatowych, nowościach i wyprzedażach, a Ty będziesz mieć pewność, że zawsze będziesz na bieżąco.

Korzyści

Gwarantujemy zniżki przez cały rok. Rabat naliczany jest automatycznie, a jego wysokość zależy od Państwa zakupów.

Jeśli kupujesz w naszym sklepie stale, wysokość Twojego rabatu może się zwiększyć. Wystarczy, że suma wszystkich Twoich zamówień przekroczy wartość określoną w progach rabatowych.

Po zalogowaniu ceny wszystkich produktów objętych programem lojalnościowym wyświetlają się z automatycznie naliczonym rabatem, odpowiednim dla osiągniętego przez Klienta progu.

Suma twoich zamówień Wysokość stałego rabatu
20 000 zł 20%
35 000 zł 25%