Nowości do -50%!

W sklepie Maicon znajdziesz jeden z najbardziej kobiecych elementów garderoby: sukienki. Na co dzień czy eleganckie? Zwiewne sukienki czy dopasowane? Wzorzyste czy gładkie, klasyczne czy awangardowe? Mamy je w różnych odsłonach. Łączy je jeden wspólny mianownik: wszystkie nasze modele to ekskluzywne sukienki.

Za co kochamy sukienki?

W sukienkach cenimy przede wszystkim wygodę i uniwersalność. Wygodę, bo łatwo na ich bazie stworzyć szybką stylizację – kiedy wybierasz sukienkę, pozostaje Ci tylko dobór dodatków! Dalej: sukienki pozwalają poczuć się kobieco i, w zależności od wybranego fasonu, podkreślić konkretne atuty sylwetki, inne zaś zatuszować. Doceniamy też ich różnorodność, zarówno w zakresie materiałów, jak i wzorów czy krojów. Dlaczego jesteśmy pewni, że nasze sukienki spodobają się również Tobie? Bo są nietuzinkowe, dokładnie tak jak Ty.

Ekskluzywne sukienki według sklepu Maicon

W Maicon luksusowe sukienki dzielimy na wieczorowe i na co dzień. Proponujemy Ci stroje od najlepszych projektantów, między innymi: Gaudi, GUESS, Calvin Klein, Tommy Jeans, Trussardi, Silvian Heach, Versace i Kaos. Chcemy pomóc Ci się wyróżnić, dlatego niektóre z naszych fasonów są nieco awangardowe. Do odważnych jednak świat należy, prawda? Baw się z nami modą i przebieraj wśród faktur, zdobień, wykończeń i detali. Razem, na bazie markowych sukienek, stworzymy niepowtarzalne zestawienia, dzięki którym zabłyśniesz jeszcze jaśniej!