1. Jesteś tutaj: Strona główna
  2. Katalog producentów
  3. Calvin Klein Jeans
Calvin Klein Jeans

Calvin Klein Jeans


Calvin Klein to zdecydowanie jedna z największych żyjących ikon współczesnego świata mody. Projektant pasją do szycia, która przerodziła się w sztukę, zaraził się od swojej babci, która była krawcową. Niebagatelny wpływ na rozwój takiej ścieżki kariery miała jego matka, która zachęcała go do sztuki oraz mody. Zaczynał w latach 60. od klasycznych damskich płaszczy, by wkrótce zbudować prawdziwe modowe imperium. Projekty Calvina Kleina odwołują się do klasycznego i amerykańskiego stylu, który pokochali fani mody na całym świecie. Dużą popularność zyskała także linia Jeans. Jego klasyczne linie łączą się z innowacyjnym stylem, który wyróżnia projekty na tle konkurencji. W jego przypadku mniej znaczy więcej - i to naprawdę, bo minimalistyczne linie projektów z sezonu na sezon nie tracą swoich zwolenników, a niejeden butik Calvin Klein Jeans pęka w szwach.


Calvin Klein zasłynął także z kontrowersyjnych spotów reklamowych, które tylko napędzały machinę jego marki. Niezależnie od tego, czy wprowadzał na rynek nową linię bielizny czy kampanię reklamową - zawsze pozostawał konsekwentny w swojej filozofii.


Calvin Klein Jeans - dodatki oraz ubrania


Calvin Klein Jeans to przede wszystkim świeżość, nowoczesność i minimalizm - te trzy słowa najlepiej opisują tę markę. Także najnowsza kolekcja wiosna/lato 2019 cechuje się typowym miejskim stylem typu casual, w którym nie zapomniano oczywiście o sportowych elementach. Calvin Klein Jeans - odzież męska i damska w tym sezonie bogata jest w elementy garderoby typu basic: koszulki damskie Calvin Klein Jeans oraz koszulki męskie Calvin Klein z nadrukami, bluzy, sukienki i kurtki Calvin Klein. Nie zabrakło też czegoś dla miłośników obuwia Calvin Klein Jeans. Dodatki typu torby shopper oraz mniejsze torebki i portfele również znajdziecie w naszym sklepie. A wszystkie te rzeczy utrzymane są w ponadczasowym minimalizmie.