Nowości do -50%!

Jeśli trafiłaś do naszej kategorii „czapki i kapelusze damskie”, to znak, że za oknem zrobiło się chłodniej. Na szczęście w Maicon znajdziesz czapki damskie w szerokim wyborze. zarówno modne, jak i klasyczne. Takie, które przyjemnie Cię ogrzeją nawet w największe mrozy, i takie, które nie zburzą misternie przygotowanej fryzury. Czas, byś wybrała coś dla siebie!

Czapki damskie i kapelusze w Maicon

Dostępne u nas czapki zimowe damskie to przede wszystkim modele wykonane z dzianiny. Różnią się grubością i gęstością splotu, kształtów, w które ten splot się układa, pomponem (lub jego brakiem), a także ozdobami. Swoją drogą: czy wiedziałaś, dlaczego czapki zimowe damskie mają pompon? Skąd wziął się ten zabawny element? Okazuje się, że ma całkiem długą i poważną historię. Czapki z pomponem były noszone w czasie obu wojen światowych przez żołnierzy marynarki pływających w łodziach podwodnych: miały chronić ich głowy przed nieustannym uderzeniem o niski sufit.

Wracając jednak do współczesnej mody: w Maicon kupisz czapki damskie i kapelusze uznanych marek takich jak Calvin Klein, Guess, Versace. Będzie Ci w nich nie tylko do twarzy, ale przede wszystkim ciepło.

Czapki z daszkiem damskie: czy tylko na boisko?

W ofercie mamy nie tylko czapki zimowe. Nasze czapki z daszkiem nadają się też do ochrony przez słońcem w czasie gorących miesięcy lata. Dodadzą też swobody i charakteru Twoim stylizacjom. Lubisz aktywność fizyczną, ale uprawiając ją, chcesz być stylowa? To właśnie produkty dla Ciebie.