Nowości do -50%!

Markowe i modne spódnice damskie

Nie ma chyba takiego elementu stroju, który pozwoli wyeksponować nogi i talię lepiej niż spódnice. Wiemy, jak wiele dziewczęcego uroku dodają, dlatego mamy ich w Maicon mnóstwo. Sprawdź, w której poczujesz się najlepiej!

Spódnice na każdą figurę

Spódnice dzianinowe i spódnice z eko skóry podkreślają biodra, spódnice rozkloszowane – wcięcie w talii. I choć wydawać by się mogło, że to dość prosty element stroju, zachwyca różnorodnością fasonów, które można dowolnie wykorzystać. A co ważniejsze: dopasować do typu sylwetki, tak by nosząca je właścicielka czuła się (i wyglądała!) atrakcyjnie i swobodnie. Co przesądza o tym, że spódnice są na topie zawsze? Detale. Skupiamy się na nich i dlatego mamy dla Ciebie modne spódnice z dekoracyjnymi zamkami, nitami, ćwiekami, kontrafałdami i falbanami, wiązaniami i guzikami.

Markowe spódnice w Maicon

W sklepie Maicon skupiamy się na dwóch długościach markowych spódnic: mini i midi. Oferujemy projekty 6 najbardziej znanych designerów: Gaudi, GUESS, Kaos, Pepe Jeans, Silvian Heach, Pepe Jeans oraz Tommy Jeans. Różnicujemy je pod względem materiału, z którego zostały uszyte: są to spódnice z eko skóry, jeansowe, z dzianiny i tkaniny. Fasony? Głównie ołówkowe i trapezowe. Poza spódnicami eleganckimi mamy też sportowe. Jeśli szukasz spódnicy, która nie tylko będzie idealnie leżeć, ale i przyciągać uwagę, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy na zakupy!