1. Jesteś tutaj: Strona główna
  2. Kobieta
  3. Odzież damska
  4. Koszule damskie
  5. Koszule damskie z długim rękawem

Koszule damskie z długim rękawem

Damskie koszule z długim rękawem

Mogłoby się wydawać, że koszule są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. W końcu ich elegancki strój zawsze składa się ze strojnych, acz stonowanych butów, garnituru lub smokingu i do tego oczywiście koszuli. Ten męski dodatek został jednak przejęty także przez kobiety i przez nie chętnie wykorzystywany w swojej garderobie. Koszule damskie z długim rękawem stanowią dla kobiet - podobnie jak dla mężczyzn - elegancki element stroju, także oficjalnego (alternatywą dla koszuli połączonej ze spódnicą lub spodniami są sukienki). Jednak nie tylko w oficjalnych sytuacjach wykorzystuje się koszule.

Modne koszule z długim rękawem dla kobiet

Koszule damskie z długim rękawem są także doskonałym wyborem na co dzień. Mnogość wzorów oraz materiałów sprawia, że sprawdzą się naprawdę na każdą okazję. Te bardziej strojne i eleganckie damskie koszule z długim rękawem bez obaw możesz założyć na ważną okazję. Z kolei te o nieco bardziej fikuśnych wzorach będą dobrym wyborem na niezobowiązujące spotkania czy na luźniejszy dzień w pracy. Damskie koszule z długim rękawem wykonane z cienkich i przewiewnych materiałów doskonale zdają egzamin w upalne dni - wówczas przylegające i obcisłe elementy garderoby zdecydowanie nie zdają egzaminu.

Sukienki koszulowe - 2 w 1

Istnieje też odrębna kategoria koszul. Są to sukienki koszulowe. Od zwyczajnych koszul różnią się tym, że są dłuższe, dzięki czemu można je nosić jako sukienkę lub jako tunikę.