Nowości do -50%!

Markowe torby męskie

Torby męskie - nowy atrybut mężczyzn

Jeszcze do niedawna korzystanie z męskich toreb przez mężczyzn było uważane za faux pas. Torba była uważana za jeden z atrybutów kobiecości, do których mężczyźni nie powinni mieć dostępu. Na szczęście podejście to zmieniło się i coraz więcej mężczyzn sięga po ten praktyczny i stylowy dodatek jakimi są torby męskie.

Męskie torby dla stylowych mężczyzn

Zanim szersze grono mężczyzn przekonało się do korzystania z toreb, przenoszenie przez nich większej liczby rzeczy było zdecydowanie utrudnione. Upychali je wówczas po kieszeniach, nosili w rękach lub po prostu nie zabierali ze sobą. A przecież rozwiązanie tej sytuacji było tak proste i na wyciagnięcie ręki. Męskie torby projektowane są w taki sposób, by odpowiedzieć na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających panów. Oprócz tego, że muszą być funkcjonalne, co jest przecież bardzo istotne, bo jedną z głównych funkcji toreb męskich jest właśnie użyteczność, utrzymują się także w najnowszych trendach. Oznacza to, że każdy z panów, który wybierze męskie torby ze sklepu Maicon może mieć pewność, że na pewno jest modny i stylowy.

Męskie saszetki - alternatywa toreb

Jeśli jednak nie jesteś przekonany do korzystania z dużej torby, możesz wybrać także jej mniejszy wariant, na przykład Linea VJ Tiger Dis. 2Elevated Mix Mini Reporter Calvin Klein czy Eeesential Mini Reporter Tommy Hilfiger. Męskie saszetki są niezwykle poręczne, a przy tym potrafią pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy takie jak telefon, portfel, klucze, a nawet więcej - w zależności od wybranego modelu.