1. Jesteś tutaj: Strona główna
  2. Polecane
  3. Torebki Michael Kors

Torebki Michael Kors

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz torebki, które zachwycą Cię swoim szykownym stylem. Wśród dostępnego asortymentu znalazła się również wygodna i praktyczna walizka Michael Kors. Szukasz produkty, który doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na ważne wyjścia? W takim razie torebka Michael Kors Jet Set będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dla Twojej wygody wariant ten dostępny jest w wersji małej oraz dużej, abyś mogła stworzyć idealny zestaw.

Michael Kors — marka tworząca produkty dla eleganckich kobiet

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które zaskoczą Cię doskonałym połączeniem kolorystycznym. Interesuje Cię mała torebka z ciekawym i dodatkami? W takim razie koniecznie sprawdź modele z biżuteryjnym zdobieniem. Uwielbiasz mieć wszystkie akcesoria w tym samym stylu? Sprawdź dostępny asortyment i przekonaj się, że Micheal Kors jest idealnym projektantem listonoszek, szoperek, a nawet niewielkich modeli.

Poznaj już dziś produkty tej ekskluzywnej marki i przekonaj się, że elegancja wcale nie wyszła z mody.

Torebki Michael Kors - wyjątkowy projektant dla wyjątkowych kobiet

Plecaki oraz torebki Michael Kors to znak rozpoznawczy tego projektanta. Co stanowi o wyjątkowości produktu? Twórca, już od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, łączy w swojej pracy kilka elementów. Z jednej strony jest to sportowy, luźny sznyt, z kolei z drugiej elegancja i drogie tkaniny. Brzmi jak coś, co trudno z sukcesem ze sobą miksować. Nic bardziej mylnego! Mimo liczny potknięć po drodze, torebki Michael Kors to obecnie jedne z najczęściej podrabianych produktów, a to może świadczyć jedynie o ogromnej popularności marki, jaką wykreował nowojorski twórca. Swoją działalność rozpoczął od zaprojektowania sukni ślubnej swojej matki. Następnie poszło to o kilka kroków dalej - rozpoczęcie studiów na kierunku związanym z modą, łakome przeglądanie Vogue, praca w butikach.

Chociaż projektant posiada spore doświadczenie, to właśnie torebki Michaela Korsa skradły serca kobiet na całym świecie. W latach dziewięćdziesiątych małe imperium twórcy zbankrutowało. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby z sukcesem odbić się od dna. Niczym feniks z popiołu przekuł porażkę w sukces. Drobną modyfikację stanowiła zmiana strategii cenowej. Wcześniej objeżdżał on całą Amerykę i zapraszał na pokazy głównie bogate kobiety. Nowe podejście zakłada niższe ceny i większą dostępność. Produkt nie był może już aż tak ekskluzywny, jak wcześniej, jednakże wciąż stanowi symbol luksusu i dla wielu Pań zakup torebki Michaela Korsa symbolizuje naprawdę spore wyróżnienie.