Wiele osób zastanawia się nad zakupem oryginalnej torebki Micheal Kors, ale odkłada ten krok w obawie, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Dlaczego warto na nią postawić? Czy inwestycja w droższą torebkę jest opłacalna, czy to tylko zwykła fanaberia?

Torebki Michael Kors – jakość, za którą warto zapłacić

Myśląc o zakupie oryginalnej torebki Michael Kors, warto zwrócić uwagę, że jest to przede wszystkim inwestycja na lata. Decydując się na torebkę markową, płacisz za jakość, która pozwoli Ci cieszyć się tym wyborem przez wiele lat! Najważniejszy jest oczywiście materiał wykonania. Najczęściej jest to skóra lub naturalny zamsz, a co za tym idzie trwałość jest znacznie większa niż w przypadku ekoskóry. To jednak nie wszystko. Precyzyjnie wykonane szwy, solidne rączki i paski oraz dopracowane elementy, np. stopki do odkładania torebki na ziemię, sprawiają, że jest to nie tylko produkt, który wygląda luksusowo, ale przede wszystkim użytkuje się go przez wiele lat.

Czy skórzane torebki są nieekologiczne?

Osoby, które obawiają się, że zakup skórzanej torebki jest nieekologiczny, mogą jednak się mylić. Warto zastanowić się, ile torebek zostało przez Ciebie w ostatnich latach nabytych i ile z nich nie wygląda już na tyle dobrze, aby móc z nich śmiało korzystać. Niestety torebki z sieciówek czy bazarków często wytrzymują 1-2 sezony, po czym nadają się do kosza. Z kolei każda torebka Michael Kors jest na tyle świetnie wykonana, że niejednokrotnie przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Dzięki zakupowi jednej, porządnej torebki nie przyczyniasz się więc do zaśmiecania planety.

Kupując drogą torebkę oszczędzasz!

Nawiązując do powyższych kwestii, warto więc także zwrócić uwagę, że w dłuższej perspektywie zakup jednej, droższej torebki Michael Kors jest sporą oszczędnością! Zakładając, że raz w roku wydasz 300 zł na torebkę z sieciówki (która prawdopodobnie tylko ten rok wytrzyma), przez 10 lat stracisz 3000 złotych! Torebki Micheal Kors można kupić już za 1/3 tej ceny, a z pewnością posłużą znacznie dłużej.

Ponadczasowy design

Torebki Michael Kors to także wspaniały, niepowtarzalny, a przy tym ponadczasowy, design. Projektant ten oferuje zarówno bardzo klasyczne modele, jak np. Michael Kors CARINE czy Oval Camera Xbody, jak i bardziej szalone propozycje, np. model IVY czy SOHO. W asortymencie znajduje się mnóstwo różnego rodzaju modeli, które nadają się do biura, na co dzień czy na wielkie wyjścia. Z pewnością każdy wybierze tam swoją torebkę idealną, która zostanie z nim na wiele lat.